•  

Дерев’яні перила — найбільш оптимальне рішення для приватних будинків.

Автор: admin | Категория: Жилой дом | Опубликовано: 12-07-2017

0

перила з дереваДеревина користується популярністю з давніх-давен, і є одним із найбільш поширених будівельних матеріалів. Звичайно ж, зараз, завдяки розвитку будівельних технологій, з’явилось дуже багато замінників, вироблених із синтетики, одначе натуральна деревина залишається не менш популярною, ніж раніше.

Частіше за все дерево використовується у якості основи багатьох конструкцій, але крім цього не варто забувати, що воно має ще й привабливий зовнішній вигляд, який ні з чим не порівняти, то ж стане прекрасним рішенням для дизайнерського оформлення будинку. Також варто пам’ятати, що деревина є одним із найбільш надійних та безпечних матеріалів, тому є кращим рішенням для виготовлення перил.

Перила – важлива складова сходів

Незалежно від того на якому виді сходів Ви зупинили свій вибір, вони завжди потребують захисну огорожу. Перила з дерева – це не тільки функціональна частина сходів, а ще й являються гарним декором, котрий неодмінно впишеться в будь-яке оформлення інтер’єру приміщення. Однак головна функція огорожі – все ж безпека підйому по сходах.

Чому саме деревина?

Дерев’яні перила — найбільш оптимальне рішення для приватних будинків. По-перше, вибір матеріалу для сходових огорож не такий великий, як здається на перший погляд.

Залізобетонні поручні виготовити дуже непросто, до того ж їх можна установити лише на масивні сходи з аналогічного матеріалу.

Конструкції із металу монтуються лише за допомогою зварювального апарату.

Моделі з нержавійки або алюмінію, звичайно, можуть стать одним із варіантів, але не варто забувати, що монтаж, як і виготовлення, буде коштувати недешево.

Єдине вірне рішення для сходової огорожі – доступна та податлива під час обробки деревина.

Певна річ, термін експлуатації деревини трохи менший, ніж залізобетону, тому що древо має властивість – гнити, однак нині існує дуже багато лаків та антисептиків, завдяки яким можна якісно боротися с цією проблемою. Якщо правильно обробити поручні із дерева, то вони будуть служити на протязі довгих років, радуючи господарів красою та функціональністю.

Дерев’яні перила придають сходам завершеності та забезпечують безпечне пересування між поверхами. Одначе варто спочатку якісно відшліфувати матеріал, щоб людина не пошкодила долоні під час користування. Так, ідеально буде покрити поверхню лаком, що зробить перила ще більш привабливими.

перила з дерева

Комментарии закрыты.